PZM3.9NB1,115 NXP
  • Part Number: PZM3.9NB1,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.9V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM3.9NB1,115 NXP
    PZM3.9NB1,115 NXP
    PZM3.9NB1,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM3.9NB1,115 is described as DIODE ZENER 3.9V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM