PZM3.6NB2,115 NXP
  • Part Number: PZM3.6NB2,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM3.6NB2,115 NXP
    PZM3.6NB2,115 NXP
    PZM3.6NB2,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM3.6NB2,115 is described as DIODE ZENER 3.6V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM