PZM3.6NB1,115 NXP
  • Part Number: PZM3.6NB1,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.6V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM3.6NB1,115 NXP
    PZM3.6NB1,115 NXP
    PZM3.6NB1,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM3.6NB1,115 is described as DIODE ZENER 3.6V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"