PZM3.3NB1,115 NXP
  • Part Number: PZM3.3NB1,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.3V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM3.3NB1,115 NXP
    PZM3.3NB1,115 NXP
    PZM3.3NB1,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM3.3NB1,115 is described as DIODE ZENER 3.3V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM