PZM24NB1,115 NXP
  • Part Number: PZM24NB1,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 24V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM24NB1,115 NXP
    PZM24NB1,115 NXP
    PZM24NB1,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM24NB1,115 is described as DIODE ZENER 24V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM