PZM22NB3,115 NXP
  • Part Number: PZM22NB3,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 22V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM22NB3,115 NXP
    PZM22NB3,115 NXP
    PZM22NB3,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM22NB3,115 is described as DIODE ZENER 22V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE