PZM22NB2,115 NXP
  • Part Number: PZM22NB2,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 22V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM22NB2,115 NXP
    PZM22NB2,115 NXP
    PZM22NB2,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM22NB2,115 is described as DIODE ZENER 22V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ