PSMN040-200W,127 NXP
  • Part Number: PSMN040-200W,127
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: MOSFET N-CH 200V 50A SOT429
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM