M86204G12 NXP
  • Part Number: M86204G12
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA
  • Category: Telecom Interface ICs
  • Status:
  • More about M86204G12 NXP
    M86204G12 NXP
    M86204G12 is manufactured by NXP and is categorized in the Telecom Interface ICs category. M86204G12 is described as IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Telecom Interface ICs from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Telecom Interface ICs
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY