M86202G12 NXP
  • Part Number: M86202G12
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA
  • Category: Telecom Interface ICs
  • Status:
  • More about M86202G12 NXP
    M86202G12 NXP
    M86202G12 is manufactured by NXP and is categorized in the Telecom Interface ICs category. M86202G12 is described as IC C2K 1.2GHZ 8CH VOIP 625BGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Telecom Interface ICs from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Telecom Interface ICs
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM