HEF40240BT,652 NXP
  • More about HEF40240BT,652 NXP
    HEF40240BT,652 NXP
    HEF40240BT,652 is manufactured by NXP and is categorized in the Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers category. HEF40240BT,652 is described as IC BUFF INVERT 15V 20SOIC. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers
    Logic ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V