BZX284-C62,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C62,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 62V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C62,115 NXP
    BZX284-C62,115 NXP
    BZX284-C62,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C62,115 is described as DIODE ZENER 62V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM