BZX284-C5V6,135 NXP
  • Part Number: BZX284-C5V6,135
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C5V6,135 NXP
    BZX284-C5V6,135 NXP
    BZX284-C5V6,135 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C5V6,135 is described as DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"