BZX284-C4V3,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C4V3,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C4V3,115 NXP
    BZX284-C4V3,115 NXP
    BZX284-C4V3,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C4V3,115 is described as DIODE ZENER 4.3V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM