BZX284-C47,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C47,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 47V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C47,115 NXP
    BZX284-C47,115 NXP
    BZX284-C47,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C47,115 is described as DIODE ZENER 47V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH