BZX284-C3V6,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C3V6,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.6V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C3V6,115 NXP
    BZX284-C3V6,115 NXP
    BZX284-C3V6,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C3V6,115 is described as DIODE ZENER 3.6V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM