BZX284-C36,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C36,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 36V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C36,115 NXP
    BZX284-C36,115 NXP
    BZX284-C36,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C36,115 is described as DIODE ZENER 36V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP