BZX284-C30,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C30,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 30V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C30,115 NXP
    BZX284-C30,115 NXP
    BZX284-C30,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C30,115 is described as DIODE ZENER 30V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT