BZX284-C2V4,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C2V4,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 2.4V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C2V4,115 NXP
    BZX284-C2V4,115 NXP
    BZX284-C2V4,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C2V4,115 is described as DIODE ZENER 2.4V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE