BZX284-C24,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C24,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 24V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C24,115 NXP
    BZX284-C24,115 NXP
    BZX284-C24,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C24,115 is described as DIODE ZENER 24V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG