BZX284-C15,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C15,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 15V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C15,115 NXP
    BZX284-C15,115 NXP
    BZX284-C15,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C15,115 is described as DIODE ZENER 15V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V