BZX284-C11,115 NXP
  • Part Number: BZX284-C11,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 11V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-C11,115 NXP
    BZX284-C11,115 NXP
    BZX284-C11,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-C11,115 is described as DIODE ZENER 11V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM