BZX284-B9V1,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B9V1,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 9.1V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B9V1,115 NXP
    BZX284-B9V1,115 NXP
    BZX284-B9V1,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B9V1,115 is described as DIODE ZENER 9.1V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"