BZX284-B8V2,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B8V2,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 8.2V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B8V2,115 NXP
    BZX284-B8V2,115 NXP
    BZX284-B8V2,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B8V2,115 is described as DIODE ZENER 8.2V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT