BZX284-B62,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B62,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 62V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B62,115 NXP
    BZX284-B62,115 NXP
    BZX284-B62,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B62,115 is described as DIODE ZENER 62V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"