BZX284-B5V6,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B5V6,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B5V6,115 NXP
    BZX284-B5V6,115 NXP
    BZX284-B5V6,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B5V6,115 is described as DIODE ZENER 5.6V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"