BZX284-B51,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B51,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 51V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B51,115 NXP
    BZX284-B51,115 NXP
    BZX284-B51,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B51,115 is described as DIODE ZENER 51V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE