BZX284-B4V3,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B4V3,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B4V3,115 NXP
    BZX284-B4V3,115 NXP
    BZX284-B4V3,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B4V3,115 is described as DIODE ZENER 4.3V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F