BZX284-B3V9,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B3V9,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.9V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B3V9,115 NXP
    BZX284-B3V9,115 NXP
    BZX284-B3V9,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B3V9,115 is described as DIODE ZENER 3.9V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM