BZX284-B3V3,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B3V3,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.3V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B3V3,115 NXP
    BZX284-B3V3,115 NXP
    BZX284-B3V3,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B3V3,115 is described as DIODE ZENER 3.3V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"