BZX284-B39,115 NXP
  • Part Number: BZX284-B39,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 39V 400MW SOD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about BZX284-B39,115 NXP
    BZX284-B39,115 NXP
    BZX284-B39,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZX284-B39,115 is described as DIODE ZENER 39V 400MW SOD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM