BUK7C5R4-100EJ NXP
  • Part Number: BUK7C5R4-100EJ
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: MOSFET N-CH 100V 147A D2PAK-7
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE