BUK654R8-40C,127 NXP
  • Part Number: BUK654R8-40C,127
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: MOSFET N-CH 40V 100A TO220AB
  • Category: FET/MOSFET Transistors
  • Status:
  • Available: 269
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM