74-MS375MA NTE ELECTRONICS
  • Part Number: 74-MS375MA
  • Manufacturer Name: NTE ELECTRONICS
  • Description: FUSE-MICRO PICO EQUIVALENT 2.4 X 7MM EPOXY COATED AXIAL LEAD 375MA 125V SLOW BLO
  • Category: Fuses
  • Status:
  • More about 74-MS375MA NTE ELECTRONICS
    74-MS375MA NTE ELECTRONICS
    74-MS375MA is manufactured by NTE ELECTRONICS and is categorized in the Fuses category. 74-MS375MA is described as FUSE-MICRO PICO EQUIVALENT 2.4 X 7MM EPOXY COATED AXIAL LEAD 375MA 125V SLOW BLO. Perfect Parts is a supplier of Circuit Protection and other Passives.