SMS6-F20-HHE2 NMB Tech
  • Part Number: SMS6-F20-HHE2
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 3V
  • Category: Stepper Motors
  • Status:
  • More about SMS6-F20-HHE2 NMB Tech
    SMS6-F20-HHE2 NMB Tech
    SMS6-F20-HHE2 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Stepper Motors category. SMS6-F20-HHE2 is described as STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 3V. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Stepper Motors from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Stepper Motors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM