SMC10-F20-HHD9 NMB Tech
  • Part Number: SMC10-F20-HHD9
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
  • Category: Stepper Motors
  • Status:
  • More about SMC10-F20-HHD9 NMB Tech
    SMC10-F20-HHD9 NMB Tech
    SMC10-F20-HHD9 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Stepper Motors category. SMC10-F20-HHD9 is described as STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Stepper Motors from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Stepper Motors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA