PG15S-D20-HHB9 NMB Tech
  • Part Number: PG15S-D20-HHB9
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 15V
  • Category: Stepper Motors
  • Status:
  • More about PG15S-D20-HHB9 NMB Tech
    PG15S-D20-HHB9 NMB Tech
    PG15S-D20-HHB9 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Stepper Motors category. PG15S-D20-HHB9 is described as STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 15V. Perfect Parts is a supplier of Motors and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Stepper Motors from all manufacturers
    ---> Motors by sub category
  • More About  Stepper Motors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB