MXN12FB12F NMB Tech
  • Part Number: MXN12FB12F
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: STANDARD MOTOR 2922 RPM 12VDC
  • Category: Motors - AC, DC
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM