FBL12G24H1A NMB Tech
  • Part Number: FBL12G24H1A
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBL12G24H1A NMB Tech
    FBL12G24H1A NMB Tech
    FBL12G24H1A is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBL12G24H1A is described as FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"