FBL08A24H1A NMB Tech
  • Part Number: FBL08A24H1A
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBL08A24H1A NMB Tech
    FBL08A24H1A NMB Tech
    FBL08A24H1A is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBL08A24H1A is described as FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD