FBL08A12U1A NMB Tech
  • Part Number: FBL08A12U1A
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBL08A12U1A NMB Tech
    FBL08A12U1A NMB Tech
    FBL08A12U1A is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBL08A12U1A is described as FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"