FBL08A12L1A NMB Tech
  • Part Number: FBL08A12L1A
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBL08A12L1A NMB Tech
    FBL08A12L1A NMB Tech
    FBL08A12L1A is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBL08A12L1A is described as FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"