FBA12G12H1BS NMB Tech
  • Part Number: FBA12G12H1BS
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBA12G12H1BS NMB Tech
    FBA12G12H1BS NMB Tech
    FBA12G12H1BS is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBA12G12H1BS is described as FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE