FBA09A12H1BO NMB Tech
  • Part Number: FBA09A12H1BO
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBA09A12H1BO NMB Tech
    FBA09A12H1BO NMB Tech
    FBA09A12H1BO is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBA09A12H1BO is described as FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM