FBA08A12L1AZ NMB Tech
  • Part Number: FBA08A12L1AZ
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about FBA08A12L1AZ NMB Tech
    FBA08A12L1AZ NMB Tech
    FBA08A12L1AZ is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. FBA08A12L1AZ is described as FAN AXIAL 80X25.5MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG