BG1203-B044-00L-00 NMB Tech
  • Part Number: BG1203-B044-00L-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about BG1203-B044-00L-00 NMB Tech
    BG1203-B044-00L-00 NMB Tech
    BG1203-B044-00L-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. BG1203-B044-00L-00 is described as FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK