5920VL-07W-B19-D50 NMB Tech
  • Part Number: 5920VL-07W-B19-D50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 5920VL-07W-B19-D50 NMB Tech
    5920VL-07W-B19-D50 NMB Tech
    5920VL-07W-B19-D50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 5920VL-07W-B19-D50 is described as FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM