5915PC-24T-B20-A00 NMB Tech
  • Part Number: 5915PC-24T-B20-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 172X38MM 240VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 5915PC-24T-B20-A00 NMB Tech
    5915PC-24T-B20-A00 NMB Tech
    5915PC-24T-B20-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 5915PC-24T-B20-A00 is described as FAN AXIAL 172X38MM 240VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM