4715TS-24T-B50-AM0 NMB Tech
  • Part Number: 4715TS-24T-B50-AM0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 119X38MM 240VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 4715TS-24T-B50-AM0 NMB Tech
    4715TS-24T-B50-AM0 NMB Tech
    4715TS-24T-B50-AM0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 4715TS-24T-B50-AM0 is described as FAN AXIAL 119X38MM 240VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE