4715TS-20T-B50-BM0 NMB Tech
  • Part Number: 4715TS-20T-B50-BM0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 119X38MM 200VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 4715TS-20T-B50-BM0 NMB Tech
    4715TS-20T-B50-BM0 NMB Tech
    4715TS-20T-B50-BM0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 4715TS-20T-B50-BM0 is described as FAN AXIAL 119X38MM 200VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM